Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie
Caracteristici cheie:
Putere și eficiență: Alimentat la 220 V și având o putere de 120 W, fierăstrăul PROCRAFT TS120-406 asigură o tăiere eficientă și controlată, cu o viteză de rotație cuprinsă între 400 și 1600 rot/min, pentru a se adapta diferitelor tipuri de materiale și grosimi.
Capacitate de tăiere:Fierăstrăul oferă o lățime maximă de tăiere de 406 mm și o înălțime maximă de 50 mm, fiind perfect pentru tăieturi adânci și complexe, potrivite pentru o varietate de aplicații.
Detalii tehnice:
– Tensiune alimentare: 220 V
– Putere: 120 W
– Viteză de rotație: 400 – 1600 rot/min
– Unghiul de înclinare: 0° – 45°
– Lățime maximă: 406 mm
– Înălțime maximă: 50 mm
– Greutate: 12,4 kg
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie” Anulează răspunsul
Livrare
Pentru orice întrebări sau nelămuriri legate de livrare, nu ezita să ne contactezi!
Produse similare
Ciocan demolator – 45J – 1700W (INDUSTRIAL).
lei999.00
Feon industrial – 2000W New ..
Fierastrau pendular – 400W.. Total
Flex 1010 watt Professional 125 mm .
Nivela Laser ProCraft .. 3 D cu acumulator …
Avantaje nivela laser Procraft :
Clasa laser 2
Functia de nivelare automata
Dioda OSRAM de inalta calitate
Nivel bule
Alarma orizontala
Specificatii tehnice Nivela Laser Procraft LE-3D :
Interval de functionare 20 -50 m
Precizia de nivelare ± 0,5 mm / m
Interval automat de nivelare automata ± 4 °
Timp de nivelare tipic 6s
Temperatura de functionare +5 ° C ... +40 ° С
Temperatura de depozitare -20 ° C ... +70 ° C
Umiditatea relativa a aerului nu depaseste 90%
Clasa laser 2
Tipul laserului 635 nm, 5mW
Trepied triplu 5/8
Acumulator si baterii .. 3,7 v . 2000 mh
Durata ˃3h
Pachetul include :
Nivel laser PROCRAFT LE-3D.
Ochelari Verde
Incarcator
Acumulator 3,7 volt , 2000 mh .
Cutie de transport din plastic
Manual
Polizor dublu cu motor intr-o carcasa robusta si compacta..
Comutator anti-praf pentru o durata de viata indelungata
Protectie cu suprafata mare contra scanteilor
Protectii laterale metalice pentru discuri
Suport reglabil pentru piesa de prelucrat
Diametru maxim disc: 150 mm
Accesorii HGT compatibile:
674449 Piatra de Polizor (Gri) / D[mm]: 150; B[mm]: 12.7; G[#]: 36
674450 Piatra de Polizor (Gri) / D[mm]: 150; B[mm]: 12.7; G[#]: 60
Redresor robot de pornire starter auto PRO-CRAFT 280A ..
Functii: incarcare normala, incarcare rapida si pornire rapida.
• protecție la suprasarcină
• carcasă metalică robustă
• protecție IP21S
• Tensiunea de alimentare (V) 220
• Curent maxim la pornire (A) 280
• Curentul de încărcare (A) 20/30
• Tensiunea bateriei (V) 12/24
• Capacitate baterie (Ah) 20-300
• Consum (W) 800-1400
• Greutate (Kg) 10
Rindea electrica STRAUS Austria ..
Specificatii
Tip lucrare Hobby
Tip alimentare La retea
Suprafata lucru Lemn
Culoare rosu
CARACTERISTICI TEHNICE
Putere 1100 W
Nivel zgomot 95 dB
Tensiune alimentare 230 V
Viteza maxima (rpm) 17000
PERFORMANTE
Adancime de rindeluire 2 mm
Latime de rindeluire 82 mm