Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie
Caracteristici cheie:
Putere și eficiență: Alimentat la 220 V și având o putere de 120 W, fierăstrăul PROCRAFT TS120-406 asigură o tăiere eficientă și controlată, cu o viteză de rotație cuprinsă între 400 și 1600 rot/min, pentru a se adapta diferitelor tipuri de materiale și grosimi.
Capacitate de tăiere:Fierăstrăul oferă o lățime maximă de tăiere de 406 mm și o înălțime maximă de 50 mm, fiind perfect pentru tăieturi adânci și complexe, potrivite pentru o varietate de aplicații.
Detalii tehnice:
– Tensiune alimentare: 220 V
– Putere: 120 W
– Viteză de rotație: 400 – 1600 rot/min
– Unghiul de înclinare: 0° – 45°
– Lățime maximă: 406 mm
– Înălțime maximă: 50 mm
– Greutate: 12,4 kg
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie” Anulează răspunsul
Livrare
Pentru orice întrebări sau nelămuriri legate de livrare, nu ezita să ne contactezi!
Produse similare
Fierastrau sabie – 750W ..
lei270.00
Mixer electric pentru mortar .. Flinke austria .. 2000watt
Nivela Laser ProCraft .. 3 D cu acumulator …
Avantaje nivela laser Procraft :
Clasa laser 2
Functia de nivelare automata
Dioda OSRAM de inalta calitate
Nivel bule
Alarma orizontala
Specificatii tehnice Nivela Laser Procraft LE-3D :
Interval de functionare 20 -50 m
Precizia de nivelare ± 0,5 mm / m
Interval automat de nivelare automata ± 4 °
Timp de nivelare tipic 6s
Temperatura de functionare +5 ° C ... +40 ° С
Temperatura de depozitare -20 ° C ... +70 ° C
Umiditatea relativa a aerului nu depaseste 90%
Clasa laser 2
Tipul laserului 635 nm, 5mW
Trepied triplu 5/8
Acumulator si baterii .. 3,7 v . 2000 mh
Durata ˃3h
Pachetul include :
Nivel laser PROCRAFT LE-3D.
Ochelari Verde
Incarcator
Acumulator 3,7 volt , 2000 mh .
Cutie de transport din plastic
Manual
Polizor unghiular – 230mm – 2400W (INDUSTRIAL) ..
Rindea electrica STRAUS Austria ..
Specificatii
Tip lucrare Hobby
Tip alimentare La retea
Suprafata lucru Lemn
Culoare rosu
CARACTERISTICI TEHNICE
Putere 1100 W
Nivel zgomot 95 dB
Tensiune alimentare 230 V
Viteza maxima (rpm) 17000
PERFORMANTE
Adancime de rindeluire 2 mm
Latime de rindeluire 82 mm
DIMENSIUNI
Greutate 2.68 Kg
Unealta multifunctionala oscilanta 280W ..
Descriere
Echipamente
Lama 3 pcs.
Schaber 1 buc.
Baza polizare cu prindere VELCRO 1 buc.
Smirghel 1 buc.
WOLFSON APARAT DE SUDURA CU INVERTER ATX-320 – MMA, 320Ah
WOLFSON APARAT DE SUDURA CU INVERTER ATX-320 - MMA, 320Ah .. 420
Aparat de sudura WOLFSON® ATX-320, MMA 320A,
Afisaj electronic LCD,
Invertor tehnologie inalta
Functii:
Anti Stick
Protectie supra-incalzire
Reglare curent de sudura
Ajustarea curentului de iesire ( A ): 20 - 320
Ciclu de lucru: 60 %
Eficienta: 90 %
Putere absorbita ( kVA ): 12.5KVA
Tensiune de alimentare: 220 V