Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie
Caracteristici cheie:
Putere și eficiență: Alimentat la 220 V și având o putere de 120 W, fierăstrăul PROCRAFT TS120-406 asigură o tăiere eficientă și controlată, cu o viteză de rotație cuprinsă între 400 și 1600 rot/min, pentru a se adapta diferitelor tipuri de materiale și grosimi.
Capacitate de tăiere:Fierăstrăul oferă o lățime maximă de tăiere de 406 mm și o înălțime maximă de 50 mm, fiind perfect pentru tăieturi adânci și complexe, potrivite pentru o varietate de aplicații.
Detalii tehnice:
– Tensiune alimentare: 220 V
– Putere: 120 W
– Viteză de rotație: 400 – 1600 rot/min
– Unghiul de înclinare: 0° – 45°
– Lățime maximă: 406 mm
– Înălțime maximă: 50 mm
– Greutate: 12,4 kg
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie” Anulează răspunsul
Livrare
Pentru orice întrebări sau nelămuriri legate de livrare, nu ezita să ne contactezi!
Produse similare
Aparat pentru sudat tevi PPR (3 bacuri) Wolfson ..
lei100.00
Ciocan demolator – 45J – 1700W (INDUSTRIAL).
Pistol de lipit 100W ..
Pistol de lipit 100W ..