Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie
Caracteristici cheie:
Putere și eficiență: Alimentat la 220 V și având o putere de 120 W, fierăstrăul PROCRAFT TS120-406 asigură o tăiere eficientă și controlată, cu o viteză de rotație cuprinsă între 400 și 1600 rot/min, pentru a se adapta diferitelor tipuri de materiale și grosimi.
Capacitate de tăiere:Fierăstrăul oferă o lățime maximă de tăiere de 406 mm și o înălțime maximă de 50 mm, fiind perfect pentru tăieturi adânci și complexe, potrivite pentru o varietate de aplicații.
Detalii tehnice:
– Tensiune alimentare: 220 V
– Putere: 120 W
– Viteză de rotație: 400 – 1600 rot/min
– Unghiul de înclinare: 0° – 45°
– Lățime maximă: 406 mm
– Înălțime maximă: 50 mm
– Greutate: 12,4 kg
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie” Anulează răspunsul
Livrare
Pentru orice întrebări sau nelămuriri legate de livrare, nu ezita să ne contactezi!
Produse similare
Ciocan rotopercutor – 5J – 1050W..
lei420.00
Fierastrau pendular – 400W.. Total
Fierastrau sabie – 750W ..
Flex 1010 watt Professional 125 mm .
Nivela Laser ProCraft .. 3 D cu acumulator …
Avantaje nivela laser Procraft :
Clasa laser 2
Functia de nivelare automata
Dioda OSRAM de inalta calitate
Nivel bule
Alarma orizontala
Specificatii tehnice Nivela Laser Procraft LE-3D :
Interval de functionare 20 -50 m
Precizia de nivelare ± 0,5 mm / m
Interval automat de nivelare automata ± 4 °
Timp de nivelare tipic 6s
Temperatura de functionare +5 ° C ... +40 ° С
Temperatura de depozitare -20 ° C ... +70 ° C
Umiditatea relativa a aerului nu depaseste 90%
Clasa laser 2
Tipul laserului 635 nm, 5mW
Trepied triplu 5/8
Acumulator si baterii .. 3,7 v . 2000 mh
Durata ˃3h
Pachetul include :
Nivel laser PROCRAFT LE-3D.
Ochelari Verde
Incarcator
Acumulator 3,7 volt , 2000 mh .
Cutie de transport din plastic
Manual
Pistol de vopsit HVLP 350W ..
Pistol de vopsit HVLP 350W ..
Pistolul de vopsit HVLP, 350W, Detoolz DZ-SE122 este destinat folosirii in activitati casnice de vopsire a diverselor suprafete (pereti, mobilier, garduri,etc.). Materialele pe care le puteti aplica cu aparatul de vopsit sunt: lacuri, baituri, uleiuri, vopsele ce contin solventi, vopsele pe baza de apa, grunduri, substante pentru protectia lemnului. Este interzisa aplicarea vopselelor texturate cu acest dispozitiv deoarece se poate infunda duza si deteriora aparatul.
Sfaturi practice pentru inainte de folosirea pistoluli de vopsit HVLP 350W, Detoolz DZ-SE122:
• pulverizati de la o distanta de 10 - 30 cm fata de obiect;
• curatati aparatul dupa fiecare folosire respectand indicatiile producatorului;
• folositi echipament de protectie (masca de praf, ochelari de protectie).
Redresor robot de pornire starter auto PRO-CRAFT 280A ..