Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie
Caracteristici cheie:
Putere și eficiență: Alimentat la 220 V și având o putere de 120 W, fierăstrăul PROCRAFT TS120-406 asigură o tăiere eficientă și controlată, cu o viteză de rotație cuprinsă între 400 și 1600 rot/min, pentru a se adapta diferitelor tipuri de materiale și grosimi.
Capacitate de tăiere:Fierăstrăul oferă o lățime maximă de tăiere de 406 mm și o înălțime maximă de 50 mm, fiind perfect pentru tăieturi adânci și complexe, potrivite pentru o varietate de aplicații.
Detalii tehnice:
– Tensiune alimentare: 220 V
– Putere: 120 W
– Viteză de rotație: 400 – 1600 rot/min
– Unghiul de înclinare: 0° – 45°
– Lățime maximă: 406 mm
– Înălțime maximă: 50 mm
– Greutate: 12,4 kg
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie” Anulează răspunsul
Livrare
Pentru orice întrebări sau nelămuriri legate de livrare, nu ezita să ne contactezi!
Produse similare
Fierastrau sabie – 750W ..
lei270.00
Flex 1010 watt Professional 125 mm .
Invertoarele de sudura Micul Fermier LV 300S
pot fi utilizate la capacitate maxima pana la 80% din timp.
Interval curent iesire 20- 300A sudeaza cu electrozi inox, supertit, fonta, bazic 1, 6- 5mm.
Avantaje Invertor Aparat sudura Micul Fermier MMA LV-300S
Aprinderea arc moale;
Protectie la electrozi lipirea;
Functia de stabilizare a arcului in timpul sudarii;
20-250A curent infinit reglabile;
Automate de protectie de scurtcircuit, supra-curent putere sau de putere;
Controlul puterea de iesire si sudarea amperaj.
Functioneaza cu toate tipurile de electrozi (electrozi
Specificatii tehnice aparat sudura LV 250 cu afisaj electronic :
Sursa de alimentare 220
Frecventa 50 (Hz)
Curent nominal de sudare 250,0 (A)
Curentul maxim de sudare 250,0 (A)
Curent minim de sudare 20,0 (A)
Tensiune circuit deschis 67.0 (B)
Consumul nominal de putere 5.1 (kva)
Diametrul maxim al electrodului utilizat 5,0 (mm)
Diametrul minim al electrodului utilizat 1,6 (mm)
Grad de protectie IP 21
Eficienta z 85,0 (%)
Greutate 5 (kg)
Accesorii incluse in pachet:
aparatul de sudura
cablu de sudura cu suport electrod si
clema de masa
perie
ciocan
scut
manual instructiuni
Masina de gaurit cu percutie – 1010W (INDUSTRIAL) ..
Pistol de vopsit HVLP 350W ..
Pistol de vopsit HVLP 350W ..
Pistolul de vopsit HVLP, 350W, Detoolz DZ-SE122 este destinat folosirii in activitati casnice de vopsire a diverselor suprafete (pereti, mobilier, garduri,etc.). Materialele pe care le puteti aplica cu aparatul de vopsit sunt: lacuri, baituri, uleiuri, vopsele ce contin solventi, vopsele pe baza de apa, grunduri, substante pentru protectia lemnului. Este interzisa aplicarea vopselelor texturate cu acest dispozitiv deoarece se poate infunda duza si deteriora aparatul.
Sfaturi practice pentru inainte de folosirea pistoluli de vopsit HVLP 350W, Detoolz DZ-SE122:
• pulverizati de la o distanta de 10 - 30 cm fata de obiect;
• curatati aparatul dupa fiecare folosire respectand indicatiile producatorului;
• folositi echipament de protectie (masca de praf, ochelari de protectie).
Rindea electrica STRAUS Austria ..
Specificatii
Tip lucrare Hobby
Tip alimentare La retea
Suprafata lucru Lemn
Culoare rosu
CARACTERISTICI TEHNICE
Putere 1100 W
Nivel zgomot 95 dB
Tensiune alimentare 230 V
Viteza maxima (rpm) 17000
PERFORMANTE
Adancime de rindeluire 2 mm
Latime de rindeluire 82 mm
DIMENSIUNI
Greutate 2.68 Kg
WOLFSON APARAT DE SUDURA CU INVERTER ATX-320 – MMA, 320Ah
WOLFSON APARAT DE SUDURA CU INVERTER ATX-320 - MMA, 320Ah .. 420
Descriere
Aparat de sudura WOLFSON® ATX-320, MMA 320A,
Afisaj electronic LCD,
Invertor tehnologie inalta
Functii:
Anti Stick
Protectie supra-incalzire
Reglare curent de sudura
Ajustarea curentului de iesire ( A ): 20 - 320
Ciclu de lucru: 60 %
Eficienta: 90 %
Putere absorbita ( kVA ): 12.5KVA
Tensiune de alimentare: 220 V
Conector rapid: 10-25
Diametru electrod 1.6-4mm
Greutate: 4 KG
Accesorii incluse :
1 x Clema cu cablu legare pamant 1.3m
1 x Clema cu cablu portelectrod 1.8m
1 x Perie cu ciocanel pentru zgura
1 x Masca Sudura simpla
1 x Curea Transport
1 x Manual Limba Romana
WOLFSON® APARAT DE SUDURA ATX-270, MMA 270A ..
WOLFSON® APARAT DE SUDURA ATX-270, MMA 270A, AFISAJ ELECTRONIC LCD, Invertor tehnologie inalta ..
Functii:
Anti Stick
Protectie supra-incalzire
Reglare curent de sudura
Ajustarea curentului de iesire ( A ): 20 - 270
Ciclu de lucru: 60 %
Eficienta: 90 %
Tensiune de alimentare: 220 V