Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie
Caracteristici cheie:
Putere și eficiență: Alimentat la 220 V și având o putere de 120 W, fierăstrăul PROCRAFT TS120-406 asigură o tăiere eficientă și controlată, cu o viteză de rotație cuprinsă între 400 și 1600 rot/min, pentru a se adapta diferitelor tipuri de materiale și grosimi.
Capacitate de tăiere:Fierăstrăul oferă o lățime maximă de tăiere de 406 mm și o înălțime maximă de 50 mm, fiind perfect pentru tăieturi adânci și complexe, potrivite pentru o varietate de aplicații.
Detalii tehnice:
– Tensiune alimentare: 220 V
– Putere: 120 W
– Viteză de rotație: 400 – 1600 rot/min
– Unghiul de înclinare: 0° – 45°
– Lățime maximă: 406 mm
– Înălțime maximă: 50 mm
– Greutate: 12,4 kg
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie” Anulează răspunsul
Livrare
Pentru orice întrebări sau nelămuriri legate de livrare, nu ezita să ne contactezi!
Produse similare
Ciocan rotopercutor – 5J – 1050W..
lei420.00
Fierastrau pendular – 400W.. Total
Mixer electric pentru mortar .. Flinke austria .. 2000watt
Polizor de banc 250W 6″ ..
Polizor de banc 250W 6" ..
Polizorul de banc 50W 6" MD3215S, Detoolz DZ-SE139 este un produs robust, eficient si usor de utilizat la operatii de taiere, polizare, ascutire si indepartarea excesului de metal si netezirea suprafetelor metalice. Este proiectat si garantat pentru functionarea la temperaturi ambientale cuprinse intre + 5°C si 40°C.
Caracteristici polizorul de banc 250W 6" MD3215S, Detoolz DZ-SE139:
• Compact si usor, asigura o manevrabilitate ridicata;
• Constructie robusta, din materiale de fabricatie de cea mai buna calitate, rezistente pentru o
durata de viata indelungata;
Continut colet Polizorul de banc 50W 6" MD3215S, Detoolz DZ-SE139:
Polizor dublu cu motor intr-o carcasa robusta si compacta..
Comutator anti-praf pentru o durata de viata indelungata
Protectie cu suprafata mare contra scanteilor
Protectii laterale metalice pentru discuri
Suport reglabil pentru piesa de prelucrat
Diametru maxim disc: 150 mm
Accesorii HGT compatibile:
674449 Piatra de Polizor (Gri) / D[mm]: 150; B[mm]: 12.7; G[#]: 36
674450 Piatra de Polizor (Gri) / D[mm]: 150; B[mm]: 12.7; G[#]: 60
Polizor unghiular – 230mm – 2400W (INDUSTRIAL) ..
Polizor Unghiular AG 125 – 860W ..
Avand un motor de 860W ce asigura o turatie de 11000 de rotatii pe minut si un design compact, polizorul AG 125 -860W poate fi utilizat la debitarea si slefuirea metalului.
Butonul de blocare al axului face schimbul accesoriilor rapid si usor.
Comutatorul de blocare in pozitia pornit sporeste confortul in timpul utilizarii.
Perii colectoare cu posibilitatea de schimbare din exterior.
Pachetul include cheie de strangere.
WOLFSON® APARAT DE SUDURA ATX-270, MMA 270A ..
WOLFSON® APARAT DE SUDURA ATX-270, MMA 270A, AFISAJ ELECTRONIC LCD, Invertor tehnologie inalta ..
Descriere
Functii:
Anti Stick
Protectie supra-incalzire
Reglare curent de sudura
Ajustarea curentului de iesire ( A ): 20 - 270
Ciclu de lucru: 60 %
Eficienta: 90 %
Putere absorbita ( kVA ): 12.5KVA
Tensiune de alimentare: 220 V