Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie
Caracteristici cheie:
Putere și eficiență: Alimentat la 220 V și având o putere de 120 W, fierăstrăul PROCRAFT TS120-406 asigură o tăiere eficientă și controlată, cu o viteză de rotație cuprinsă între 400 și 1600 rot/min, pentru a se adapta diferitelor tipuri de materiale și grosimi.
Capacitate de tăiere:Fierăstrăul oferă o lățime maximă de tăiere de 406 mm și o înălțime maximă de 50 mm, fiind perfect pentru tăieturi adânci și complexe, potrivite pentru o varietate de aplicații.
Detalii tehnice:
– Tensiune alimentare: 220 V
– Putere: 120 W
– Viteză de rotație: 400 – 1600 rot/min
– Unghiul de înclinare: 0° – 45°
– Lățime maximă: 406 mm
– Înălțime maximă: 50 mm
– Greutate: 12,4 kg
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie” Anulează răspunsul
Livrare
Pentru orice întrebări sau nelămuriri legate de livrare, nu ezita să ne contactezi!
Produse similare
Aparat pentru sudat tevi PPR (3 bacuri) Wolfson ..
lei100.00
Ciocan rotopercutor – 5J – 1050W..
Pistol de vopsit HVLP 350W ..
Pistol de vopsit HVLP 350W ..
Pistolul de vopsit HVLP, 350W, Detoolz DZ-SE122 este destinat folosirii in activitati casnice de vopsire a diverselor suprafete (pereti, mobilier, garduri,etc.). Materialele pe care le puteti aplica cu aparatul de vopsit sunt: lacuri, baituri, uleiuri, vopsele ce contin solventi, vopsele pe baza de apa, grunduri, substante pentru protectia lemnului. Este interzisa aplicarea vopselelor texturate cu acest dispozitiv deoarece se poate infunda duza si deteriora aparatul.
Sfaturi practice pentru inainte de folosirea pistoluli de vopsit HVLP 350W, Detoolz DZ-SE122:
• pulverizati de la o distanta de 10 - 30 cm fata de obiect;
• curatati aparatul dupa fiecare folosire respectand indicatiile producatorului;
• folositi echipament de protectie (masca de praf, ochelari de protectie).
Polizor dublu cu motor intr-o carcasa robusta si compacta..
Comutator anti-praf pentru o durata de viata indelungata
Protectie cu suprafata mare contra scanteilor
Protectii laterale metalice pentru discuri
Suport reglabil pentru piesa de prelucrat
Diametru maxim disc: 150 mm
Accesorii HGT compatibile:
674449 Piatra de Polizor (Gri) / D[mm]: 150; B[mm]: 12.7; G[#]: 36
674450 Piatra de Polizor (Gri) / D[mm]: 150; B[mm]: 12.7; G[#]: 60
Rindea electrica STRAUS Austria ..
Specificatii
Tip lucrare Hobby
Tip alimentare La retea
Suprafata lucru Lemn
Culoare rosu
CARACTERISTICI TEHNICE
Putere 1100 W
Nivel zgomot 95 dB
Tensiune alimentare 230 V
Viteza maxima (rpm) 17000
PERFORMANTE
Adancime de rindeluire 2 mm
Latime de rindeluire 82 mm
DIMENSIUNI
Greutate 2.68 Kg
WOLFSON – Polizor unghiular – 125mm – 900W ..