Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie
Caracteristici cheie:
Putere și eficiență: Alimentat la 220 V și având o putere de 120 W, fierăstrăul PROCRAFT TS120-406 asigură o tăiere eficientă și controlată, cu o viteză de rotație cuprinsă între 400 și 1600 rot/min, pentru a se adapta diferitelor tipuri de materiale și grosimi.
Capacitate de tăiere:Fierăstrăul oferă o lățime maximă de tăiere de 406 mm și o înălțime maximă de 50 mm, fiind perfect pentru tăieturi adânci și complexe, potrivite pentru o varietate de aplicații.
Detalii tehnice:
– Tensiune alimentare: 220 V
– Putere: 120 W
– Viteză de rotație: 400 – 1600 rot/min
– Unghiul de înclinare: 0° – 45°
– Lățime maximă: 406 mm
– Înălțime maximă: 50 mm
– Greutate: 12,4 kg
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie” Anulează răspunsul
Livrare
Pentru orice întrebări sau nelămuriri legate de livrare, nu ezita să ne contactezi!
Produse similare
Aparat pentru sudat tevi PPR (3 bacuri) Wolfson ..
lei100.00
Ciocan demolator – 45J – 1700W (INDUSTRIAL).
Fierastrau pendular – 400W.. Total
Masina de gaurit cu percutie – 1010W (INDUSTRIAL) ..
Pistol de vopsit HVLP 350W ..
Pistol de vopsit HVLP 350W ..
Pistolul de vopsit HVLP, 350W, Detoolz DZ-SE122 este destinat folosirii in activitati casnice de vopsire a diverselor suprafete (pereti, mobilier, garduri,etc.). Materialele pe care le puteti aplica cu aparatul de vopsit sunt: lacuri, baituri, uleiuri, vopsele ce contin solventi, vopsele pe baza de apa, grunduri, substante pentru protectia lemnului. Este interzisa aplicarea vopselelor texturate cu acest dispozitiv deoarece se poate infunda duza si deteriora aparatul.
Sfaturi practice pentru inainte de folosirea pistoluli de vopsit HVLP 350W, Detoolz DZ-SE122:
• pulverizati de la o distanta de 10 - 30 cm fata de obiect;
• curatati aparatul dupa fiecare folosire respectand indicatiile producatorului;
• folositi echipament de protectie (masca de praf, ochelari de protectie).
Polizor Unghiular AG 125 – 860W ..
Avand un motor de 860W ce asigura o turatie de 11000 de rotatii pe minut si un design compact, polizorul AG 125 -860W poate fi utilizat la debitarea si slefuirea metalului.
Butonul de blocare al axului face schimbul accesoriilor rapid si usor.
Comutatorul de blocare in pozitia pornit sporeste confortul in timpul utilizarii.
Perii colectoare cu posibilitatea de schimbare din exterior.
Pachetul include cheie de strangere.
WOLFSON – Polizor unghiular – 125mm – 900W ..