Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie
Caracteristici cheie:
Putere și eficiență: Alimentat la 220 V și având o putere de 120 W, fierăstrăul PROCRAFT TS120-406 asigură o tăiere eficientă și controlată, cu o viteză de rotație cuprinsă între 400 și 1600 rot/min, pentru a se adapta diferitelor tipuri de materiale și grosimi.
Capacitate de tăiere:Fierăstrăul oferă o lățime maximă de tăiere de 406 mm și o înălțime maximă de 50 mm, fiind perfect pentru tăieturi adânci și complexe, potrivite pentru o varietate de aplicații.
Detalii tehnice:
– Tensiune alimentare: 220 V
– Putere: 120 W
– Viteză de rotație: 400 – 1600 rot/min
– Unghiul de înclinare: 0° – 45°
– Lățime maximă: 406 mm
– Înălțime maximă: 50 mm
– Greutate: 12,4 kg
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie” Anulează răspunsul
Livrare
Pentru orice întrebări sau nelămuriri legate de livrare, nu ezita să ne contactezi!
Produse similare
Ciocan demolator – 45J – 1700W (INDUSTRIAL).
lei999.00
Invertoarele de sudura Micul Fermier LV 300S
pot fi utilizate la capacitate maxima pana la 80% din timp.
Interval curent iesire 20- 300A sudeaza cu electrozi inox, supertit, fonta, bazic 1, 6- 5mm.
Avantaje Invertor Aparat sudura Micul Fermier MMA LV-300S
Aprinderea arc moale;
Protectie la electrozi lipirea;
Functia de stabilizare a arcului in timpul sudarii;
20-250A curent infinit reglabile;
Automate de protectie de scurtcircuit, supra-curent putere sau de putere;
Controlul puterea de iesire si sudarea amperaj.
Functioneaza cu toate tipurile de electrozi (electrozi
Specificatii tehnice aparat sudura LV 250 cu afisaj electronic :
Sursa de alimentare 220
Frecventa 50 (Hz)
Curent nominal de sudare 250,0 (A)
Curentul maxim de sudare 250,0 (A)
Curent minim de sudare 20,0 (A)
Tensiune circuit deschis 67.0 (B)
Consumul nominal de putere 5.1 (kva)
Diametrul maxim al electrodului utilizat 5,0 (mm)
Diametrul minim al electrodului utilizat 1,6 (mm)
Grad de protectie IP 21
Eficienta z 85,0 (%)
Greutate 5 (kg)
Accesorii incluse in pachet:
aparatul de sudura
cablu de sudura cu suport electrod si
clema de masa
perie
ciocan
scut
manual instructiuni
Masina de gaurit cu percutie – 1010W (INDUSTRIAL) ..
Polizor unghiular – 230mm – 2400W (INDUSTRIAL) ..
Presostat 1,5-10 bar.
Presostat 1,5-10 bar.
Alimentare: 220-240V;
Frecventa: 50 / 60Hz;
Presiune minima: 1,5 bar;
Max.current: 10A;
Presiune maxima: 10bar;
Diametru racord refulare: 1’’;
Diametru racord aspiratie: 1’’ ;
Grad de protecție: IP65;
Protejeaza pompa in cazul unui deficit de apa;
Alimentare: 220-240V;
Frecventa: 50 / 60Hz;
Presiune minima: 1,5 bar;
Max.current: 10A;
Presiune maxima: 10bar;
Diametru racord refulare: 1’’;
Grad de protecție: IP65;
Putere maxima pompa: 1100w;
WOLFSON – Polizor unghiular – 125mm – 900W ..
WOLFSON APARAT DE SUDURA CU INVERTER ATX-320 – MMA, 320Ah
WOLFSON APARAT DE SUDURA CU INVERTER ATX-320 - MMA, 320Ah .. 420
Descriere
Aparat de sudura WOLFSON® ATX-320, MMA 320A,
Afisaj electronic LCD,
Invertor tehnologie inalta
Functii:
Anti Stick
Protectie supra-incalzire
Reglare curent de sudura
Ajustarea curentului de iesire ( A ): 20 - 320
Ciclu de lucru: 60 %
Eficienta: 90 %
Putere absorbita ( kVA ): 12.5KVA
Tensiune de alimentare: 220 V