Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie
Caracteristici cheie:
Putere și eficiență: Alimentat la 220 V și având o putere de 120 W, fierăstrăul PROCRAFT TS120-406 asigură o tăiere eficientă și controlată, cu o viteză de rotație cuprinsă între 400 și 1600 rot/min, pentru a se adapta diferitelor tipuri de materiale și grosimi.
Capacitate de tăiere:Fierăstrăul oferă o lățime maximă de tăiere de 406 mm și o înălțime maximă de 50 mm, fiind perfect pentru tăieturi adânci și complexe, potrivite pentru o varietate de aplicații.
Detalii tehnice:
– Tensiune alimentare: 220 V
– Putere: 120 W
– Viteză de rotație: 400 – 1600 rot/min
– Unghiul de înclinare: 0° – 45°
– Lățime maximă: 406 mm
– Înălțime maximă: 50 mm
– Greutate: 12,4 kg
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie” Anulează răspunsul
Livrare
Pentru orice întrebări sau nelămuriri legate de livrare, nu ezita să ne contactezi!
Produse similare
Fierastrau sabie – 750W ..
lei270.00
Mixer electric pentru mortar .. Flinke austria .. 2000watt
Polizor Unghiular AG 125 – 860W ..
Avand un motor de 860W ce asigura o turatie de 11000 de rotatii pe minut si un design compact, polizorul AG 125 -860W poate fi utilizat la debitarea si slefuirea metalului.
Butonul de blocare al axului face schimbul accesoriilor rapid si usor.
Comutatorul de blocare in pozitia pornit sporeste confortul in timpul utilizarii.
Perii colectoare cu posibilitatea de schimbare din exterior.
Pachetul include cheie de strangere.
Redresor robot de pornire starter auto PRO-CRAFT 280A ..
Functii: incarcare normala, incarcare rapida si pornire rapida.
• protecție la suprasarcină
• carcasă metalică robustă
• protecție IP21S
• Tensiunea de alimentare (V) 220
• Curent maxim la pornire (A) 280
• Curentul de încărcare (A) 20/30
• Tensiunea bateriei (V) 12/24
• Capacitate baterie (Ah) 20-300
• Consum (W) 800-1400
• Greutate (Kg) 10
Unealta multifunctionala oscilanta 280W ..
Descriere
Echipamente
Lama 3 pcs.
Schaber 1 buc.
Baza polizare cu prindere VELCRO 1 buc.
Smirghel 1 buc.
WOLFSON APARAT DE SUDURA CU INVERTER ATX-320 – MMA, 320Ah
WOLFSON APARAT DE SUDURA CU INVERTER ATX-320 - MMA, 320Ah .. 420
Aparat de sudura WOLFSON® ATX-320, MMA 320A,
Afisaj electronic LCD,
Invertor tehnologie inalta
Functii:
Anti Stick
Protectie supra-incalzire
Reglare curent de sudura
Ajustarea curentului de iesire ( A ): 20 - 320
Ciclu de lucru: 60 %
Eficienta: 90 %
Putere absorbita ( kVA ): 12.5KVA
Tensiune de alimentare: 220 V
Conector rapid: 10-25
Diametru electrod 1.6-4mm
Greutate: 4 KG
Accesorii incluse :
1 x Clema cu cablu legare pamant 1.3m
1 x Clema cu cablu portelectrod 1.8m
1 x Perie cu ciocanel pentru zgura
1 x Masca Sudura simpla
1 x Curea Transport
1 x Manual Limba Romana
WOLFSON® APARAT DE SUDURA ATX-270, MMA 270A ..
WOLFSON® APARAT DE SUDURA ATX-270, MMA 270A, AFISAJ ELECTRONIC LCD, Invertor tehnologie inalta ..
Functii:
Anti Stick
Protectie supra-incalzire
Reglare curent de sudura
Ajustarea curentului de iesire ( A ): 20 - 270
Ciclu de lucru: 60 %
Eficienta: 90 %
Tensiune de alimentare: 220 V