Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie
Caracteristici cheie:
Putere și eficiență: Alimentat la 220 V și având o putere de 120 W, fierăstrăul PROCRAFT TS120-406 asigură o tăiere eficientă și controlată, cu o viteză de rotație cuprinsă între 400 și 1600 rot/min, pentru a se adapta diferitelor tipuri de materiale și grosimi.
Capacitate de tăiere:Fierăstrăul oferă o lățime maximă de tăiere de 406 mm și o înălțime maximă de 50 mm, fiind perfect pentru tăieturi adânci și complexe, potrivite pentru o varietate de aplicații.
Detalii tehnice:
– Tensiune alimentare: 220 V
– Putere: 120 W
– Viteză de rotație: 400 – 1600 rot/min
– Unghiul de înclinare: 0° – 45°
– Lățime maximă: 406 mm
– Înălțime maximă: 50 mm
– Greutate: 12,4 kg
Recenzii (0)
Fii primul care adaugi o recenzie la „Fierastrau traforaj vertical PROCRAFT, TS120-406 , 120 W , 1600 rot/min,Variator de turatie” Anulează răspunsul
Livrare
Pentru orice întrebări sau nelămuriri legate de livrare, nu ezita să ne contactezi!
Produse similare
Circular de Mana panza circular .. 1400 watt
lei380.00
Fierastrau pendular – 400W.. Total
Flex 1010 watt Professional 125 mm .
Masina de gaurit cu percutie – 1010W (INDUSTRIAL) ..
Polizor dublu cu motor intr-o carcasa robusta si compacta..
Comutator anti-praf pentru o durata de viata indelungata
Protectie cu suprafata mare contra scanteilor
Protectii laterale metalice pentru discuri
Suport reglabil pentru piesa de prelucrat
Diametru maxim disc: 150 mm
Accesorii HGT compatibile:
674449 Piatra de Polizor (Gri) / D[mm]: 150; B[mm]: 12.7; G[#]: 36
674450 Piatra de Polizor (Gri) / D[mm]: 150; B[mm]: 12.7; G[#]: 60
WOLFSON – Polizor unghiular – 125mm – 900W ..
WOLFSON® APARAT DE SUDURA ATX-270, MMA 270A ..
WOLFSON® APARAT DE SUDURA ATX-270, MMA 270A, AFISAJ ELECTRONIC LCD, Invertor tehnologie inalta ..
Descriere
Functii:
Anti Stick
Protectie supra-incalzire
Reglare curent de sudura
Ajustarea curentului de iesire ( A ): 20 - 270
Ciclu de lucru: 60 %
Eficienta: 90 %
Putere absorbita ( kVA ): 12.5KVA
Tensiune de alimentare: 220 V